Budowa czy remont domu zawsze wiąże się z doskonałym zaplanowanym wszystkich czynności, a także z zakupami najpotrzebniejszych produktów. Obecnie w internecie można spotk "> Budowa czy remont domu zawsze wiąże się z doskonałym zaplanowanym wszystkich czynności, a także z zakupami najpotrzebniejszych produktów. Obecnie w internecie można spotk..."/>

Wieszak kotwowy | Dom Energooszczędny Andrzej Mastalerz

Wieszak kotwowy | Dom Energooszczędny Andrzej Mastalerz

Budowa czy remont domu zawsze wiąże się z doskonałym zaplanowanym wszystkich czynności, a także z zakupami najpotrzebniejszych produktów. Obecnie w internecie można spotkać wiele sklepów, które w swoim asortymencie mają niemal wszystko, co mogłoby się przydać zarówno do budowy, jak i do wykończenia domu. Jednym z takich sklepów jest Dom Energooszczędny między innymi z materiałami izolacyjnymi, chemią budowlaną i produktami do suchej zabudowy.

Jedną z nowości znacznie ułatwiającą mocowanie stalowej konstrukcji CD60 do drewnianej konstrukcji więźby dachowej lub słupów i belek drewnianych jest wieszak kotwowy do poddaszy. Jest on często stosowany w systemach zabudowy poddaszy i okładzin ściennych i sufitowych w budynkach o konstrukcji drewnianej. Wykonany z blachy stalowej DX51dD cynkowanej elektrolitycznie obustronnie o grubości 0,8 mm jest odporny na wszelkie warunki niszczące, w tym także ogień. Pragnąc zamówić ten produkt, wystarczy odwiedzić stronę internetową sklepu i złożyć zamówienie, a pracownicy sklepu zrobią wszystko, aby towar jak najszybciej dotarł do klienta.


Napisz komentarz

Oceń tą firmę


Skontaktuj się z nami