Znajomość angielskiego jest pożądaną umiejętnością na rynku pracy. Wielu pracodawców w wymaganiach stawianych w ofertach na konkretne stanowiska zaznacza konieczność s "> Znajomość angielskiego jest pożądaną umiejętnością na rynku pracy. Wielu pracodawców w wymaganiach stawianych w ofertach na konkretne stanowiska zaznacza konieczność s..."/>

Learn & Smile • Konwersacje angielski warszawa

Learn & Smile • Konwersacje angielski warszawa

Znajomość angielskiego jest pożądaną umiejętnością na rynku pracy. Wielu pracodawców w wymaganiach stawianych w ofertach na konkretne stanowiska zaznacza konieczność swobodnego komunikowania się w tym języku. Angielski przydaje się również na wakacjach za granicą. Z pewnością warto się go nauczyć.

Konwersacje z angielskiego w Warszawie to propozycja działającej w stolicy szkoły Learn & Smile. Oferuje ona lekcje indywidualne oraz w małych grupach. To dzięki prowadzonym w jej placówkach zajęciom z native speakerem już wielu uczniów opanowało ten język obcy do takiego stopnia, iż potrafią oni bezproblemowo komunikować się w nim. Lektorzy mogą dojechać również do domu klienta lub do firmy i tam przeprowadzić zajęcia. Co najważniejsze, taka opcja nie wymaga dopłacania za dojazd. Lekcje odbywają się w dniach i godzinach dopasowanych do możliwości klientów.


Napisz komentarz

Oceń tą firmę


Skontaktuj się z nami