Żarówka led Philips gu10

Żarówka led Philips gu10

Żarówki z gwintem halogenowym są najczęściej stosowane w oprawkach wpuszczanych w podwieszane sufity, listwy pod szafkami, jak i w przypadku wielu innych rozwiązań. Mocowanie GU10 to ustandaryzowany system, z którego korzystają również żarówki LED. Dlaczego natomiast warto postawić na technologię diodową? Aby odpowiedzieć na to pytanie, warto zobaczyć, co oferuje żarówka LED Philips GU10.

Przede wszystkim realnie obniża cenę oświetlenia. Tego typu źródła światła pobierają około 5, czasem 8 watów, jednocześnie zapewniając wysoką jasność. 5-watowa żarówka LED jest odpowiednikiem klasycznej 40-watówki, która zazwyczaj zapewnia optymalne oświetlenie w salonie i podobnych pomieszczeniach. Jeśli natomiast wybierze się wariant ledowy, można liczyć na realne oszczędności i możliwość doboru temperatury barw.

Jesteś zainteresowany tym rozwiązaniem? Po więcej informacji sięgnij na stronę onled.pl. To sklep internetowy, w którym możesz znaleźć szeroki asortyment żarówek LED. Sprawdź, jak tanio możesz je zakupić do domu czy firmy! Masz też możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji.


Napisz komentarz

Oceń tą firmę


Skontaktuj się z nami